دسته بندی
به فروشگاه راندماکس خوش آمدید!

بسته کاهنده مصرف آب بلندا

بسته کاهنده مصرف آب بلندا

بسته کاهنده مصرف آب بلندا

تولید کنندگانبلندا (bolanda)
کد محصول: HDB2
موجودی: در انبار
  • 116,000تومان

گزینه های در دسترس


بسته کاهنده مصرف آب بلندا

- بسته فوق العاده کاهنده مصرف آب برای منازل مسکونی و اداری جهت کاهش چشمگیر در مصرف آب با هزینه ای اندک؛ شامل :

توضیحات هر یک از موارد فوق، بطور جداگانه در صفحات مربوط به هر محصول آورده شده است که برای اطلاعات بیشتر در هر مورد می توانید به صفحه هر محصول مراجعه کنید.

میزان صرفه جویی:

- صرفه جویی ثبت شده و قابل اندازه گیری 30 تا 50 درصدی در مصرف آب

توضیحات بیشتر در مورد بسته کاهنده مصرف آب بلندا:

تجهیزات کاهنده مصرف آب، تنها در صورتی میتوانند تاثیر واقعی و کافی در کاهش مصرف آب و صرفه جویی داشته باشند که هم از نظر کیفیت دراز مدت و هم از نظر قیمت و بازگشت سرمایه ناشی از سرمایه گذاری در امر بهینه سازی مصرف، قابل قبول و مورد اعتماد باشند. در این میان با توجه به اینکه هر وسیله ای، نیاز به تجهیز کاهنده مصرف مختص به خود دارد، مجموعه ای کامل از تجهیزات کاهنده مصرف که از سوی یک گروه متخصص برای یک واحد ساختمانی ساده گردآوری و عرضه شود و به هر نوع شیر آب یا دوش و شلنگ توالتی سازگار باشد، میتواند سهولت انتخاب را برای کاربران فراهم کند.

مسلما سرشیر یا آبفشان یا پرلاتور کاهنده مصرف آبی که مناسب برای یک شیر روشویی باشد نمیتواند نیازهای کاربر در مورد یک شیر آشپزخانه را نیز دقیقا فراهم کند. در واقع میزان دبی آب خروجی از پرلاتورهای کاهنده، بسته به نوع پرلاتور بین 3 تا 9 لیتر بر دقیقه است. اما لازم نیست که کاربر برای یک خرید ساده، رنج تحقیقات در مورد بهترین نوع پرلاتور کاهنده مصرف آب برای آشپزخانه یا روشویی یا شلنگ توالت را متحمل شود.

کاربر کافیست به تجربیات مشاوران خود در راندماکس اعتماد کند  و از بسته کاهنده مصرف آب راندماکس که شامل تمامی تجهیزات کاهنده مصرف آب برای یک منزل مسکونی یا یک واحد اداری است استفاده کند. این بسته کاهنده شامل سه سرشیر یا  پرلاتور کاهنده مصرف آب مناسب برای روشویی، آشپزخانه و شلنگ توالت و همچنین یک سردوش کاهنده مصرف آب برای استفاده در یونیورست یا یونیکای علم دوش است.

یادآوری میشود که توضیحات کامل در مورد نوع تجهیز، نحوه عملکرد، میزان صرفه جویی و غیره در مورد هر یک از تجهیزات کاهنده مصرف موجود در این بسته، بطور جداگانه در صفحه مربوط به هر تجهیز آمده است. کافیست بر روی لینک قرار داده شده بر روی سردوش کاهنده مصرف آب و  پرلاتور کاهنده مصرف آب کلیک کنید تا به صفحه اختصاصی این تجهیزات بروید و اطلاعات کامل را بدست آورید.

در صورتیکه علاوه بر تجهیزات موجود در بسته کاهنده مصرف آب، به تجهیز دیگری همچون شیرآلات چشمی، لمسی و اهرمی و سایر موارد نیاز دارید،  روی  مشورت با مشاوران خود در راندماکس حساب کنید.

با کمترین هزینه ممکن، تجهیزات با راندمان ماکسیمم  را از راندماکس خرید کنید و لذت راندماکس شدن را بچشید.

میزان صرفه جویی
میزان صرفه جویی آب 30 تا 40 درصد
کلی
حجم آب خروجی بر دقیقه (دبی آب ) سردوش : 9 لیتر بر دقیقه پرلاتور : 6 لیتر بر دقیقه
مشخصات ظاهری
رنگ کروم
مشخصات فنی
جنس بدنه ABS ( پلاستیک فشرده )

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

برچسب ها: لوازم کاهنده مصرف آب