به فروشگاه راندماکس خوش آمدید!

تنوع حالات پرداخت

  • پرداخت آنلاین
  • پرداخت کارت به کارت
  • پرداخت در محل نکات:

نکته 1: به مشتریان محترم راندماکس توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت "پرداخت اینترنتی" و یا "کارت به کارت" انجام دهند. شماره کارت در مراحل نهایی خرید قرار داده شده است.  

نکته 2: در سفارشات خارج از محدوده شهر تهران لازم است که پیش از ارسال سفارش، وجه از طریق پرداخت اینترنتی و یا کارت به کارت تسویه شود.

 پرداخت در محل در حال حاضر فقط برای شهر تهران و بصورت پرداخت با موبایل بانک، در حضور سفیر راندماکس امکان پذیر است. فعلا، پرداخت نقدی در محل و یا پرداخت از طریق دستگاه پوز پس از تحویل کالا امکان پذیر نیست.

نکته 3: در صورتی که هزینه سفارش از طریق درگاه اینترنتی و یا کارت به کارت پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد. در صورتیکه تمایل به تحویل گرفته شدن سفارش بوسیله شخص دیگری دارید میبایست این نکته را در توضیحات سفارش مکتوب نمایید و مشخصات و آدرس دقیق و شماره کارت ملی شخص تحویل گیرنده را ثبت کنید. 

 نکته 4: کاربران راندماکس می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش است. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

یادآوری می شود که سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، باید پیش از ارسال، از طریق "پرداخت اینترنتی" و یا "کارت به کارت" تسویه شوند و پرداخت در محل از طریق موبایل بانک فقط برای سفارشات زیر ده میلیون ریال مقدور است.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

 نکته 5: کاربران محترم سایت راندماکس می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

  • شماره 16 رقمی کارت:

این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

 

  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم:

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 

  • کد :CVV2

CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

 

  • تاریخ انقضا:

تاریخ انقضاء کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.