بلاگ

محبوب ترین طراحی ها برای دستگاه های مایع ریز اتوماتیک

آیا دستگاه های مایع ریز اتوماتیک جذاب و کاربردی را در رستوران مورد علاقه خود یا در سینما دیده اید؟ این محصولات بهداشتی اغلب به قدری توسعه می یابند که موفق می شوند مطابق با روند بروزرسانی طراحی سرویس های بهداشتی باشند و حتی خود صاحب سبک شوند.

 شما می توانید فقط با شستن دست ها یک سبک زندگی سالم داشته باشید، به خصوص اگر در خانه تمرینات ورزشی انجام میدهید یا یک باغچه دارید. دستگاه مایع ریز اتوماتیک ظاهر چشم نوازی داشته و عملکردی بدون لمس دارند.

 با این حال، چگونه می توان یک دستگاه مایع ریز اتوماتیک صابون را انتخاب کرد، زیرا همه آنها اکنون احتیاجات ضروری مورد نیاز مشتریان را ارائه می دهند. چنین محصولاتی اکنون شامل همه مواردی است که ما از نظر بهداشتی به دنبال آنها هستیم و همچنین بر بهبود طراحی شان تمرکز دارند.

تکنولوژی

 

ریختن صابون مایع دیگر شامل همین کار ساده نیست. با استفاده از این محصولات می توان مقدار کاملا مشخصی از صابون مایع را بر روی دست ریخت و از عدم وجود لکه های مایع اضافی در توالت و آشپزخانه اطمینان حاصل کرد.

 اکنون فناوری، انجام سریع و ممتاز شستشوی دست را تضمین می کند. دستگاه مایع ریز از تعداد حرکات می کاهند، و در اینجا لمس کردن یا نکردن مورد بحث نیست.

 بهترین ها را از کجا می توان یافت: معمولا بهترین دستگاه ها از فناوری مادون قرمز استفاده می کند که شما را از هر نوع لمسی بی نیاز می کند. شما می توانید چند سطح مقدار صابون مایع را انتخاب کنید و سرعت اغلب آن تقریباً بالا است. این دستگاه ها معمولا لز سیستم تشخیص حرکت هوشمند بهره میبرند تا از روشن شدن ناخواسته دستگاه جلوگیری شود.

استیل ضدزنگ

استیل ضد زنگ به دلایلی ترجیح اول طراحان است: همچنین بر روی استیل اثر انگشت باقی نمی ماند. تولید کنندگان دستگاه مایع ریز اتوماتیک صابون اکنون تمام جنبه هایی را که محصول شما را برای مدت طولانی تری تمیز نگه می دارد، در نظر می گیرند.

 از این رو، استفاده از استیل ضد زنگ در بین دستگاه ها بسیار رایج است. چنین محصولاتی براق و مقاوم در برابر آب هستند. رنگ آمیزی آن دشوار و تمیز کردن آن آسان است. استیل ضد زنگ اطمینان می دهد که محصول در گذر زمان خراب نمی شود یا زنگ نمی زند.

شفافیت

آیا دستگاه های مایع ریز پلاستیکی قدیمی را به خاطر می آورید که دارای محل شفافی برای صابون مایع یا ضدعفونی کننده بودند؟ شفافیت دوباره به محبوبیت سابق خود برگشته است و اکنون بسیار عالی به نظر می رسد و در رنگ های مختلفی هم مجود هستند

این گونه دستگاه های مایع ریز اتوماتیک اکنون با پلاستیک شفاف و فلز مخلوط شده اند که باعث می شود محصول دوستانه تر به نظر برسد و شما هم می توانید از مقدار صابون مایع باقی مانده مطلع شوید.

 بنابراین، هم در زمینه طراحی و هم عملکرد گام رو به جلو محسوب می شوند. چنین محصولاتی حتی می توانند با شیر آشپزخانه چشمی شما هم مطابقت داشته باشند.

 بهترین ها را از کجا می توان یافت: کافیست گشتی در وب سایت راندماکس بزنید.

مناسب کودکان

بنابراین بسیاری از مشتریان اکنون به دنبال محصولات محیط زیستی و دوستدار کودک هستند. بسیاری از آنها گزینه تطبیق پذیری را انتخاب می کنند، زیرا به آنها این امکان را می دهد تا محصولی برای حمام و آشپزخانه و مناسب کودکان پیدا کنند.

 محصولات ساده با عملکردهای قابل مشاهده اکنون توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. دلیل این امر این است که دستگاه مایع ریز اتوماتیک از مرزهای رستوران و هتل عبور کرده و وارد خانه های مشتریان شده اند.

طراحی ربات گونه

نظرتان در مورد یک دستگاه فوم صابون ریز اتوماتیک که دقیقاً شبیه آشپزخانه شما است چیست؟ این محصولات چشمگیر به دلیل رنگهای مرواریدی و طراحی گرد و رنگ های طبیعی دارند. آنها به اندازه کافی دوستانه هستند و به خانه شما ظاهری جذاب می بخشند.

مزایای دستگاه مایع ریز اتوماتیک

  • سرویس بهداشتی اتوماتیک باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. اکنون می توانید از دستگاه مایع ریز اتوماتیک، شیر آب، خوشبو کننده هوا و حتی توالت فرنگی های هوشمند استفاده کنید.
  •  شما به لطف اتوماسیون ضایعات را کاهش می دهید. اکنون فناوری حتی در جلوگیری از ریزش قطرات مایع هم کار می کند و باعث صرفه جویی در زمان تمیز کردن می شود.
  •  اگر دستگاه مایع ریز اتوماتیک را لمس نکنید، از الوده شدن آن با میکروب جلوگیری می کنید. مایع ریزهای دستی می تواند میکروب های زیادی را دور خود جمع کنند، فقط به این دلیل که هنگام آلودگی دستانتان آنها را لمس می کنید.
  •  چنین محصولاتی به قدری توسعه یافته اند که قابل اعتماد هستند و بنابراین در هزینه و وقت شما صرفه جویی می کنند.
  •  هر فردی می تواند به راحتی از یک دستگاه صابون مایع ریز اتوماتیک استفاده کند، زیرا هیچ فرآیند یادگیری وجود ندارد. شما فقط دستان خود را زیر دستگاه مایع ریز قرار داده و کمتر از یک ثانیه صبر می کنید.
  •  اگر یک دستگاه مایع ریز مناسب پیدا کنید، کمتر نیاز به تمیز کردن دارید. بسیاری از آنها بدون دکمه هستند و به راحتی با یک حوله مرطوب تمیز می شوند.
  •  آگاهی از بهداشت اکنون در حال گسترش است و زمان مناسب برای ادغام محصولات بدون لمس بیشتر در خانه است.

 یک دستگاه صابون ریز اتوماتیک باعث صرفه جویی در وقت، هزینه و دوری از میکروب ها می شود. درعوض، دوام، طراحی چشمگیر و ویژگی های مبتنی بر فناوری را به منزل شما باز می گرداند. محصول مناسب حمام یا آشپزخانه خود را در راندماکس پیدا کنید!

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *