فلاش تانک اتوماتیک وال هنگ مازیکام-ایران

5,865,000 تومان7,728,000 تومان

توضیحات

فلاش تانک اتوماتیک وال هنگ مازیکام-ایران : 

– محصول مشترک فلاش تانک “ایران” و گروه “مازیکام”

– مخصوص توالت های فرنگی وال هنگ و وال فیس

– مجهز به فلاش تانک توکار وال هنگ “ایران”

– مجهز به سیستم فلاش تانک هوشمند مازیکام

– مجهز به استراکچر طراحی شده منطبق بر مدل GEBERIT UP720 سوئیس

 جنس بدنه تانک از  پلی اتیلن مقاوم  High resistance BL Polyethylene 

– دارای شاسی یا استراکچر مقاوم با قابلیت تحمل وزن 400 کیلوگرم

– مجهز به تانک توکار با کاور سه لایه ضد تعریق و عایق صدا

– مجهز به سنسورهای هوشمند قابل نصب در چهارچوبِ در،  بر دیوار پشت کاسه توالت یا روی سقف و غیره (متناسب با فضای کاربری

– مجهز به مدارات اتوماتیک تخلیه هوشمند تانک؛ بدون نیاز به تماس با دست

– قابلیت کارکرد هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک

– دارای قابلیت کنترل هوشمند دو زمانه برای صرفه جویی در مصرف آب  (با توجه به مدت زمان استفاده از سرویس بهداشتی)

– قابلیت وجود چراغ نمایشگر در بیرون از توالت برای اعلام کردن اشغال و یا آزاد بودن سرویس بهداشتی

-دارای سیستم  تایمر تاخیر دهنده ( حدود 3 ثانیه ای) در عملکرد دستگاه جهت حصول اطمینان از مورد استفاده بودن سرویس

– مجهز به مدارات فوق کم مصرف انرژی

– دارای تایمر هشدار دهنده تاخیر جهت آگاهی از تاخیر بیش از حد افراد در معرض خطر، بیمار، سالخورده یا حتی معتاد و پرخطر در سرویس بهداشتی

–  منبع تغذیه : برق با آداپتور 12 ولت ( آداپتور در پک موجود است)

– مجهز به فلوتر یونیورسال کاملا بی صدا و دارای استاندارد EN14055 

– قابلیت تنظیم میزان آب خروجی متناسب با نیاز فضا

– مناسب برای نصب در مراکز و اماکن عمومی و خصوصی 

– قابلیت نصب بصورت فلاش ولو ( بدون تانک ) در مدلهای مربوط به فلاش ولو اتوماتیک   بصورت توکار 

– نصب ساده و با آموزش و مشاوره رایگان نصب
مدت گارانتی: 2 ساله تجهیزات و مدارات اتوماتیک و گارانتی ده ساله فلاش تانک ایران

نکته:  با توجه به وجود انواع مختلف از سیستمهای فلاش ولو اتوماتیک و فلاش تانک اتوماتیک از انواع روکار، توکار و وال هنگِ قابل عرضه در فروشگاه اینرنتی راندماکس، توصیه میشود برای اطمینان از انتخاب گزینه مناسب برای فضای کاربری خود، با مشاورانتان در راندماکس مشورت کنید و با ما در “توضیحات بیشتر نیز همراه باشد.

توضیحات بیشتر:

توجه: این محصول مخصوص کاسه های فرنگی وال هنگ و وال فیس است.

توجه: این محصول، صرفا برای نصب توکار در دیوار مناسب است.

وال هنگ و وال فیس، انواع جدید تری از کاسه های توالت فرنگی هستند که تانک یا مخزن آب مورد نیاز برای شستشوی کاسه، بصورت جدا از کاسه اصلی  و در درون ضخامت دیوار جای میگیرد. 

اما تفاوت وال هنگ و وال فیس در چیست؟

کاسه  های توالت فرنگی  وال فیس و وال هنگ در واقع کاسه های بدون مخزن آب متصل هستند. درکاسه های توالت فرنگی وال هنگ، یک استراکچر بسیار مقاوم فلزی درون دیوار نصب می شود و کاسه های توالت وال هنگ روی آن استراکچر قرار میگیرند.

کاسه های توالت وال فیس، روی زمین نصب می شوند.

بنا بر این تفاوت کاسه های توالت وال هنگ با وال فیس در این است که محل تخلیه یا خروجی فاضلاب کاسه های وال هنگ ها در درون دیوار است و این نوع کاسه ها پس از نصب روی دیوار، از زمین فاصله دارند؛ اما محل تخلیه یا خروجی فاضلاب کاسه های توالت وال فیس، روی زمین و در زیر کاسه ها است و کاسه های وال فیس روی زمین نصب می شوند.

بوی نامطبوع و عدم رعایت نظافت کافی توسط کاربران، در سرویس های بهداشتی بویژه عمومی، مشکلی همیشگی و فراگیر است. اما دیگر وقت آن شده است که به روز شوید. این مشکل سالهاست که حل شده است و سیستم های هوشمند سیفون اتوماتیک توالت های ایرانی و فرنگی، با عملکرد درخشان خود در این سالها، اعتماد بسیاری از مشتریان تجهیزات ساختمانی مدرن را به خود جلب کرده اند. همچنین امروزه، طراحی داخلی همه فضاهای داخلی ساختمان ها حتی سرویس های بهداشتی، بسیار مهم و ضروری است.

تا پیش از این فلاش تانک های اتوماتیک برای توالت های زمینی شرقی یا ایرانی ابداع و مورد استفاده قرار گرفته بودند که از اینجا می توانید در مورد آنها مطالعه کنید. اما سیستم های هوشمند مناسب برای وال هنگ ها و وال فیس ها، این ابداع را به توالت های فرنگی هم گسترش داده اند.

مازیکام، برند قدیمی و خوشنام این حوزه است که توانسته با ثبت اختراع در حوزه انواع مکانیزم های هوشمند در تجهیزات فلاش تانک و فلاش ولو، مشکل قدیمی موجود در سرویس های بهداشتی عمومی را کاملا مرتفع کند. 

کارنامه کاری مازیکام در حوزه محصولات فلاش تانک و فلاش ولو هوشمند، کاملا درخشان است . وجود محصولات با کیفیت به همراه خدمات پس از فروش مناسب و پاسخگویی کامل در برابر مشکلات احتمالی، راندماکس را مجاب کرده است که با افتخار، محصولات این برند خوشنام را نیز به سبد کالاهای باکیفیت خود اضافه کند.  

برند فلاش تانک ایران، از جمله معروف ترین و بهترین سازندگان حرفه ای فلاش تانک در کشور ایران است. کیفیت بسیار خوب تانک و مکانیزم و سایر تجهیزات به همراه طراحی جذاب و بسیار متنوع، فلاش تانک ایران را در زمره انتخاب های اول هر مشتری قرار می دهد. 

اتوماتیک کردن فلاش تانکهای زیبا و با کیفیت “ایران” بر عهده گروه تولیدی ” مازیکام” است و حتما می توانید تصور کنید که همکاری خوب و نزدیک این دو برند خوشنام، چه ترکیب جذاب و اطمینان بخشی را فراهم می کند.

نحوه عملکرد فلاش تانک توکار وال هنگ و وال فیس هوشمند مازیکام-ایران: 

فلاش تانک های هوشمند مازیکام به گونه ای طراحی شده اند که پس ازهر بار استفاده هر شخص از سرویس بهداشتی مورد نظر، با عملکردی  هوشمند، کاسه توالت بطور اتوماتیک شستشو و آبکشی شود. این یعنی یک توفیق اجباری در نظافت سرویسهای بهداشتی بویژه در محیط های عمومی. مکانیزم هوشمند تخلیه تانکِ فلاش تانک می تواند به صورت های مختلف باشد. بسته به نوع نیاز مشتری و فضای مورد استفاده، مکانیزم هوشمند اتوماتیک می تواند از نوع سنسور مگنتی در چهارچوبِ در و یا ترکیبی از سنسور حرکتی و سنسور مگنتی باشد.

تانک توکار فلاش تانک وال هنگ ایران با الهام گیری  از مدل GEBERIT UP720   از برند گبریت سوئیس و با بدنه ای مقاوم از جنس پلی ایتیلن مقاوم یا High resistance BL Polyethylene ، خیال مشتری را بابت استفاده بسیار طولانی مدت و بدون دغدغه از این سیستم فلاش تانک هوشمند توکار، راحت می کند.

تنوع مکانیزمهای قابل استفاده در سیفون های اتوماتیک مازیکام چه از لحاظ نوع مکانیزم و چه از لحاظ کیفیت و برند قطعات مورد استفاده در مکانیزم، بسیار زیاد است. کارشناسان خبره راندماکس می توانند بهترین گزینه را با توجه به فضای سرویس بهداشتی و نوع نیاز مشتریان و میزان بودجه در نظر گرفته شده، پیشنهاد دهند.

سنسور های مگنتی معمولا در چهارچوبِ در قرار میگیرند و با هر بار باز و بسته شدن در، و در نتیجه قرار گیری سنسورهای مگنت در روبروی هم، مکانیزم را فعال میکنند. فعال شدن مکانیزم بدین معنا است که سیستم، وجود فردی را که در حال استفاده از سرویس بهداشتی است تایید میکند و با توجه به میزان زمانِ صرف شده او برای استفاده از سرویس بهداشتی، میزان آب مورد نیاز برای شستشوی کاسه توالت را تشخیص می دهد. 

شستشوی کاسه توالت بصورت کاملا هوشمند است. این شستشو پس از خارج شدن فرد استفاده کننده از محیط اطراف کاسه توالت صورت میگیرد تا از پرتاب شدن قطرات و ترشحات احتمالی آب خروجی از فلاش تانک بر روی فرد، جلوگیری شود.

سنسور حرکتی یا PIR سنسوری است که حرکات شخص را رصد می کند و بر اساس آن تایید می کند که فردی وارد سرویس بهداشتی شده است. دوباره مکانیزم محاسبه زمان استفاده از سرویس مانند قبل فعال می شود و ادامه ماجرا به همان سبک توضیح داده شده، اتفاق می افتد. 

در اکثر مکانیزمهای مازیکام، برای به حداقل رساندن خطای سیستم علاوه بر سنسوراصلی، از سنسورهای اطمینان نیز استفاده می شود. این یعنی مکانیزمهای فلاش تانک هوشمند مازیکام می تواند بسته به نیاز مشتری و تایید راندماکس، بجای یک سنسور، ترکیبیکاربردی  از دو یا حتی سه سنسور باشد. ترکیب سنسورها، فعال شدن سیستم را مرحله بندی میکند. یعنی عملکرد ناشی از رصد سنسور اول، تنها در صورتی که سنسور دوم یا سوم هم فعال شوند و به مدار اصلی دستور بدهند، اجرایی می شودو  اجازه خروج آب از تانک را صادر میکند. با این روش، ضریب اطمینان عملکرد صحیح سیستم هوشمند تقریبا به صد میرسد.

چراغ نمایشگر دو رنگ با رنگهای سبز و قرمز، از دیگر آپشن هایی است که قابلیت اضافه شدن در مکانیزم هوشمند فلاش تانک های اتوماتیک مازیکام را دارد. این صفحه چراغ در پشت درِ سرویس بهداشتی نصب می شود و مشخص میکند که این سرویس اشغال و یا آزاد است. اشغال بودن یا Occupied بودن با رنگ قرمز و آزاد یا free بودن با رنگ سبز در نمایشگر به نمایش در می آید.

مکانیزمی دیگر که در فلاش تانک هوشمند سنسوری مازیکام وجود دارد، مکانیزم هوشمند هشدار یا آلارم استفاده طولانی مدت از سرویس است. تصور کنید که یک فرد بیمار، سالمند و یا احیانا معتاد یا حتی فردی که قصد سوء استفاده از فضا را دارد، به مدت طولانی در یک سرویس بهداشتی بماند. چه کسی متوجه این موضوع می شود؟ 

سیستم هشدار تاخیر استفاده، با محاسبه مدت زمان استفاده از سرویس بهداشتی، می تواند نسبت به استفاده های طولانی مدت ( مثلا 20 دقیقه به بالا) از سرویس بهداشتی هشدار دهد. این هشدار درواقع یک آژیر با صدای محدود است که با چشمک زدن صفحه چراغ نمایشگر نصب شده پشت درِ سرویس بهداشتی همراه است.

سیستم عیب یابی  و ریست خودکار، یکی دیگر از مزیت های فلاش تانک های هوشمند مازیکام است که در بعضی از مدلهای این محصول گنجانده شده است.

یک مکانیزم بسیار کاربردی و جالب دیگر در فلاش تانک سنسوری مازیکام، سیستم هوشمند تخلیه خودکار در صورت عدم استفاه بیش از یک هفته است. یعنی اگر به مدت بیش از یک هفته، از سرویس بهداشتی مورد نظر استفاده نشود، فلاش تانک یک بار بطور خودکار آب تانک را تخلیه میکند. این موضوع علاوه بر حفظ سلامت و کیفیت فلاش تانک و جلوگیری از خراب شدن مکانیزم، باعث پر شدن آب در شترگلویی سیفون تخلیه کاسه توالت نیز می شود. توجه شود که آب موجود در شترگلویی سیفون کاسه های توالت، باعث جلوگیری از بالا آمدن گاز های بدبو و سمی موجود در چاه توالت از طریق لوله فاضلاب متصل به چاه می شود. در مدت طولانی عدم استفاده از سرویس، آب درون شترگلویی به مرور زمان بویژه در مناطق گرم، تبخیر میشود و راه بالا آمدن گازهای متصاعد شده از چاه فاضلاب باز می شود. این موضوع مشکلات بهداشتی و بوی نامطبوع را در سرویس بهداشتی بوجود می آورد. مکانیزم هوشمند تخلیه خودکار، این مشکل را به کل برطرف می کند.

قابلیت استفاده از میکروسوییچ بجای مگنت، یکی دیگر از آپشن های قابل استفاده در سیفون های برقی مازیکام است. گاهی با توجه به شکل و نوع درِ توالت و یا چهارچوب آن، بهتر است از میکرو سوییچ بجای سنسور مگنت استفاده شود. 

قابلیت فرمان به چراغ و هواکش، در واقع همان هماهنگ کردن سیستم و مدارات فلاش تانک مازیکام با هواکش و چراغ درون سرویس است. این مکانیزم نیز جزء آپشن هایی است که قابل استفاده در بعضی از مدل های این فلاش تانک های هوشمند است. 

نکته: فلاش تانک ها و فلاش ولو های اتوماتیک مازیکام می توانند بصورت روکار و یا توکار برای توالت های زمینی ایرانی و یا برای وال هنگ های توالت فرنگی استفاده شوند.

 ضرورت وجود هر کدام از سیستم های فوق و همچنین سایر امکانات و یا تغییرات قابل ارائه بر روی فلاش تانک های هوشمند، نیازمند دانش و تجربه کافی برای گرفتن بهترین تصمیم است تا بهترین و متناسب ترین سیستم انتخاب شود. شاید بهتر باشد برای انتخاب نهایی از مشاوره رایگان کارشناسان خود در راندماکس بهره بگیرید. 

پیشنهاد راندماکس:

تجهیزاتی مدرن با راندمانِ ماکسیمم تهیه کنید. شما هم راندماکس باشید.

توضیحات تکمیلی
برند

مدار فرمان

FAM, FLX, FLQ

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من