بلاگ

نصب شیرهای چشمی حتی از شیرهای معمولی هم سریعتر است

آسان بودن نصب شیرهای چشمی

تعویض یک شیرآب تک اهرمی مرسوم با یک نسخه غیرلمسی چند دقیقه طول می کشد، نه چند ساعت، و نیازی به ابزار خاصی ندارد.

نصب یک شیرآب لمسی آسان است

به خاطر دارایی ویژگی های چندمنظوره بودن، افزایش بهداشت، و صرفه جویی در مصرف آب، شیرآب های سنسوری سریعا در حال تبدیل شدن به گزینه ارجح برای خیلی از مصرف کنندگان که خانه هایشان را نوسازی و وسایل موجود را تعویض می کنند می باشد.

ایده نصب یک شیرآب هوشمند ممکن است چالش برانگیز به نظر برسد اما قول می دهیم – چه شیرآب دستشویی باشد چه شیرآب آشپزخانه – یک شیرآب اتوماتیک می تواند حتی سریع تر از یک شیرآب میکسر تک اهرمی مرسوم نصب شود.

اتصال برق معمولا نیاز نیست و هر دو شیرآب زیرساخت و تنظیمات دستشویی و تعمیر قطعات مشابهی به کار می گیرند – نیازی به سوراخ های اضافه یا آداپتورهای ویژه نیست. به علاوه اغلب مدل های شیرآب غیرلمسی مجهز به لوله های انعطاف پذیرند، که نصب آن را از لوله های مسی آسان تر می کند، خصوصا وقتی فضای زیر سینک محدود یا تنگ است.

منبع تغذیه مناسب

خیلی از شیرآب های هوشمند خانگی با باتری های لیتیومی که در یک محفظه کوچک جا می شوند و 3 تا 5 سال دوام می آورند تغذیه می شوند. صاحب خانه می تواند به راحتی بدون کمک متخصص آن ها را تعویض کند.

برای خانه های خانوادگی بزرگ با استفاده بالا، یک منبع اصلی یا یک نسخه مبدل دو شاخه جایگزین نیز می توان نصب کرد. نسخه دو شاخه ای که معمولا در مکان های عمومی استفاده می شود صرفا نیاز به یک پریز برق در نزدیکی دارد، البته اگر پریزی در اطراف موجود نیست ممکن است به کمک یک تکنسین برق نیاز شود.

بلافاصله برای استفاده آماده است

وقتی یک شیرآب غیرلمسی نصب شد با تنظیمات کارخانه از پیش تنظیم شده کار می کند و نیازی به تنظیمات بیشتر ندارد مگر این که مشتری نیازهای مشخصی دارد. در این مورد، سفارشی سازی می تواند درست در محل و معمولا با استفاده از برنامه انجام شود و شیرآب را می توان بلافاصله استفاده کرد، درست مثل شیرآب های دیگر.

مشتری های شما می توانند در هر زمانی از برنامه برای تنظیم پس روانی استفاده کنند. همچنین می توانند عمر باتری را بررسی کنند، فلاش های خودکار را راه بندازند، حساسیت سنسور را تنظیم کنند، و بیشتر. این به خصوص برای مشتریان تجاری شما مفید است. تسهیل کننده های ساختمان می توانند صرفه جویی زیادی در زمان باشند چون شیرهای آب در سراسر ساختمان را نظارت و کنترل می کنند.

بازگشت به لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.